Druhý krátký život Bree Taneerové

31. srpna 2011 v 9:48 | Natalii Smiley |  Books
Jméno knihy:Druhý krátký život Bree Taneerové
Datum vydání:6.6.2011
Autor:Stephanie Meyerová
Nakladatelství:egmont ČR
Ilustrace:nejsou

Můj názor
Tuto knihu jsem nejdříve zahlédla v knihkupectví. Tam mně moc nezaujala. Po dlouhé době jsem ji viděla v knihovně. Vzhledem k tomu že zbožňuji Ságu Stmívání tak jsem neodolala a pučila jsem si ji. Četla jsem ji zhruba dva měsíce ale pořád mi tam chybí dočíst poslední tři strany. Nevím kdy je dočtu ale asi dnes.Tuto knihu mohu jenom doporučit.Je to pohled na upíry z druhého klanu upíru kteří se živí lidskou krví.Doopravdy je to úžasná kniha.Palec nahoru!

O knize
Novela k románu Zatmění
V další neodolatelné kombinaci nebezpečí, tajemství a romatiky rozehrává Stephenie Meyerová strhující příběh Bree Tannerové, členky armády novorozených, kteří se připravují k útoku na Bellu Swanovou a Cullenovy a na nevyhnutelný střet, jenž přinese tragické vyvrcholení.
Bree Tannerová si život, který žila předtím, než získala dokonalé smysly, nadlidské reflexy, ohromnou sílu a neodolatelnou touhu po krvi, sotva pamatuje. Zato ví, že život, který žije s ostatními novorozenými upíry, má několik jistot a několik pravidel: hlídej si záda, nepřitahuj na sebe pozornost a hlavně to stihni domů do úsvitu, jinak zemřeš.
Bree získává mezi novorozenými nečekaného spojence a přítele v Diegovi, který se stejně jako ona snaží zjistit něco víc o jejich stvořitelce. Jakmile si oba uvědomí, že novorození jsou jen figurky v partii větší, než si vůbec dokázali představit, musí se Bree a Diego rozhodnout, na kterou stranu se postaví a komu budou věřit. Ale když je všechno, co víš o upírech, založeno na lži, jak poznáš pravdu? Rozměr:130x200mm, vázané.

http://www.arara.cz/i/imgs/460/337460.jpg
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama