Únor 2012

Vyhodnocení kontroly Affs #2

29. února 2012 v 20:07 | Natalii Smiley |  Important
Ahoj:) Nevím,jestli budu mít zítra čas,tak sem dávám byhodnocení už teď:) Pochybuji,že by se zítra někdo zapsal:D

SISTER SITE 3x:
http:// egranger.blog.cz
http:// thev-diaries.blog.cz
http:// fansite-dobrev.blog.cz

ELITE AFFS 9x:
http:// damon-fan.blog.cz
http:// hannah-montana-twilight.cz
http:// justa.blog.cz
http:// segmento.blog.cz
http:// tvdthevampirediaries.blog.cz
http:// daily-lavigne.blog.cz
http:// just-rihanna.blog.cz
http:// rebekah-heart.blog.cz
http:// best-actresses.blog.cz

TOP AFFS 21x:
http:// about-twilight-cz.blog.cz
http:// daily-vampirediaires.blog.cz
http:// Terlí^^
http:// ninadobrev-4fans.blog.cz
http:// edii.blog.cz
http:// adulka16.blog.cz
http:// sagathetwilight.blog.cz
http:// one-secret.blog.cz
http:// upirske-denniky.blog.cz
http:// the-vampire-diaries1.blog.cz
http:// l-p-1.blog.cz
http:// dobrevfans.blog.cz
http:// ketiedarlett.blog.cz
http:// moj-dom.blog.cz
http:// gee-dee.blog.cz

OMLUVENÉ Z DŮVPDU POZASTAVENÍ:

KTERÉ SI NECHÁP PRTO,PROTOŽE JE MÁM RÁDA?
http:// ockofilous.blog.cz
http:// monininigueee.blog.cz
http:// stepheniemeyerr.blog.cz
(všechny jdou do TOP)

ZBYTEK MAŽU A JE MI JEDO,ŽE TŘEBA NEMÁTE ČAS,PROMIŇTE:(


Spolier about Katherin in next episodes

29. února 2012 v 19:17 | Natalii Smiley |  TVD-Spoliers
Kdy se vrátí Katherine zpět do Mystic Falls?
Je nám líto, fanoušci, kteří si Ninu Dobrev zamilovali jako zlou a sobeckou upírku Katherine, ale zatím nejsou žádné plány ohledně toho, že by se měla vrátit do Mystic Falls. Vše se samozdřejmě může změnit, ale v blízké době ji v seriálu nečekejte.

Elton John Oscar Party 2012 Best Dressed

29. února 2012 v 19:12 | Natalii Smiley |  ND-News
Stránka hollywoodlife.com opět zveřejňuje novou ,,anketu" o to, kdo měl na Elton John Oskar Party 2012 nejhezčí šaty. V této anketě byla samozdřejmě nominována i naše Nina, která si vede opravdu výborně !
Bohužel, na prvním místě se drží Miley Cyrus, která byla v tento den taky velice nádherně oblečená, nutno podotknout. Nina jí však velice rychle šlape na paty! Nina má 44,61 % hlasů a Miley 44,72 % hlasů, takže můžeme vidět že je to opravdu velice vyrovnaný souboj.
Dále jsou v anketě nominovány světové hvězdy jako například Vanessa Hudgens nebo Katy Perry. Nikdo se zatím však ani nepřiblížil počtem hlasů ani k Nině, ani k Miley.
Hlasování je neomezené, takže můžete hlasovat kolikrát chcete.
Tak honem, pojďme podpořit Ninu :)

HLASUJTE ZDE !!


Hot or Not March 2012

29. února 2012 v 18:17 | Natalii Smiley
Tak...Do Hot or Not jsem zvolila fotku Niny.Je celkem čerstvá a je strašně krásná:) U mě má rozhodně HOT!:*

P.O.T.M ~ April 2012

29. února 2012 v 18:12 | Natalii Smiley

Diary #10

28. února 2012 v 16:55 | Natalii Smiley |  Diary
Hello :)
No,takže už je úterý.Pořád si říkám "už jenom tři dny" abych v té škole vydržela.Prostě je to všechno voprus.Dneska jsem přijela brzo protože už jsem chtěla být doma a navíc u nás je hnusně.Dopoledne sněží jak něco a odpoledne prší.Jako fakt hnus.Všude zataženo a nálada na dně.Dokonce už ani na blog nemám náladu.Kvůli tomu jsem psala tento článek.Chi vám říct,že dneska už nic nepřidám.Totálně se mi nechce a musím se učit do matiky a angličtiny.Moje "nejoblíbenější předměty" a zítra ke všemu vstávat kvůli dyslektickému kroužku který je na sedm.No ale tohle je všechno jenom detail a je potřeba to brát s úsměvem.Jinak to nejde! Naučila jsem se dělat lepší animce v PS takže to mě alespoň trochu těší(tady je).Jinak když jsme u těch odkazů tak připomínám kontrolu affs a 2.kolo SOND TVD které končí pozítří! Takže dejte hlasy nebo se zapište :) O co bych vás dál prosila takto je aby jste dali "To se mi líbí" mojí stránce na facebooku.Myslím,že nikoho jeden blbí like nebude obtěžovat a navíc,jestli to tu máte rádi tak to uděláte z vaší vůle.Nikoho nenutím!Pak dále prosím o vaše hlasy v soutěžích.Odkazy jsou pod tímto textem.No,takže já se valím učit:( Mějte se a zítra budu mít snad lepší náladu :)
Tady jsou ty odkazy.Předem vám moc děkuji!Oplatím:)
SONC-Kristen Stewart
SONC-Kristen Stewart
SONC-Nina Dobrev
SONDíl TVD-Natalii Smiley (1x10)
SONPár-Elena a Stefan

My visitors 20.2. 2012 ~ 26.2. 2012

27. února 2012 v 19:24 | Natalii Smiley |  Visitors
Pondeli: 110
Utery: 107
Streda: 85
Ctvrtek: 130
Patek: 112
Sobota: 124
Nedele: 130

Celkem: 798
Strašně moc vám děkuji:) Skoro každý den tady bylo přes 100 lidí;) Ale je to i tím,že jsem měla prázdniny a že jsem tu byla prakticky furt:D:/

Elton John's charity auction - details

27. února 2012 v 18:45 | Natalii Smiley |  ND-News
V minulém článku jsem vám psala,že pořádně nevím,co to bylo jestli to či ono.Tak už to vím a dokonce vám sem přináším i celí článek:) Takže...Včera večer se Nina s Ianem zůčastnili charitativní aukci pořádané Nadací Eltona Johna, Elton John AIDS Foundation Oscar Viewing & After Party.Dražili se předměty,z kterých půjde jejich zisk na poj proti AIDS.
Hosté přijeli na Academy Awards Viewing Party toast, po kterém následovala slavnostní večeře, a pak - 84 Academy Awards obřad. V letošním roce, kuchařka Cora (jediná žena z "Iron Chef America") připravila chutné jídlo pro hosty, skládající se z pěti jídel. Mezi pokrmy byly také sezamové jehněčí karbanátky namočené v jogurtu Harissa smažené na malém množství tuku, okouna s citrónovým kuskusem ječmene v piquillo pepřem ochucené šafránovou omáčkou a čokoládový pudink se šlehačkou a čerstvými bobulemi.

V průběhu aukce herci z The Vampire Diaries vstoupili na jeviště, kde se s organizátory obřadu podíleli na řízení průběhu dražby. Ukazuje se, že mají velký důvod být hrdí - jak nás informoval Ian s Ninou na twitteru, shromáždili peníze, které je možné počítat v desítkách tisíc dolarů!

@NinaDobrev: Na večeři Elton John Oscar - jen jsme vydražili "vampire bite" a získali 80,000 dolarů pro nadaci! Woohooooo, úspěch!

@IanSomerhalder: Jen jsme vydražili "Vampire bite" na 80,000 dolarů. Ode mně a Niny... Wow
Celkově nadace Eltona Johna proti AIDS získala 230,000 dolarů!

Nina Dobrev - 20th Annual Elton John Aids Foundation Oscar Viewing and After Party - Show

27. února 2012 v 18:19 | Natalii Smiley |  Gallery Updates
Další fotky z 20. Výroční Elton John AIDS Foundation Academy Awards.Tentokrát se odehrávájí na dražbě.Pořádně ani nevím.Teď jsem si četla Ninin twitter a měla tam napsané něco v tom smyslu,že nadace ''Vampire bite'' dostala od Eltna Johna 80.000 dolarů.Ale gaždopádně gratuluji:)

Nina Dobrev >> Appearebces >> 2012 >> 20th Annual Elton John Aids Foundation Oscar Viewing and After Party - Show [7x]


Nina Dobrev - Appearances - 20th Annual Elton John Aids Foundation Oscar Viewing and After Party - Inside - 2012

27. února 2012 v 17:35 | Natalii Smiley |  Gallery Updates
Jak už jsem psala v předchozím článku,tak se Nina Dobrev i se svím přítelem Ianem zůčastnili 20. Výroční Elton John AIDS Foundation Oscar Prohlížení a After Party.Ian vypadal dokonale a moc sexy:) Opět jsou tady úžasné fotky.Já jsem si oblíbila ty první tři.Jsou dokonalé.Hlavně ta druhá:D Na jedné fotce je Nina i s Tory De Vite,manželkou Paula Westleyho které to taky moc slušelo:)

Nina Dobrev - 20th Annual Elton John AIDS Foundation Academy Awards - 2012

27. února 2012 v 16:36 | Natalii Smiley |  Gallery Updates
Nina se včera ukázala na předávání Oscarů.Konkrétně na 20. Výroční Elton John AIDS Foundation Academy Awards.Vypadala naprosto úchvatně a ty šaty <3 Prostě krása!Když se mě někdo zeptá,kdo je nejdokonalejší člověk na zemi,řeknu že je to právě Nina:) Pokochejte se fotkami;)

Nina Dobrev >> Appearances >> 2012 >> 20th Annual Elton John AIDS Foundation Academy Awards [30x]


Diary #9

26. února 2012 v 18:20 | Natalii Smiley |  Diary
Hello my Darlings♥!
A je to tu!Zítra po deseti dnech volna škola.Je to strašný jak rychle ty jarní prázdniny utekly.Vůbec se mi tam nechce.Sedět a poslouchat nudné učitele jak vykládají nudné věci a povídají si s tabulí.Navíc jsem pohádaná s jednou holkou ze třídy která sedí hned na proti mě takže to bude síla.Myslím,že snad ani nic nepíšeme protože jsem se neučila a teď už se učit nehodlám:D Navíc jsem se musela učit básničku na recitační soutěž ale je to v pohodě páč už ji umím:) Dneska dopoledne jsem byla teda lyžovat.Zase to bylo fajn a moc jsem si to užívala protože asi dlouho nikam nepojedem :( Na blog jsem skoro nic nepřidávala.Nic se mi nechce.Furt jsem studovala ten tumbrl.com a pořád stojím o pomoc :) Více informací tady .Nic se mi nechce prostě :D Už ani affs neoběhnu protože se mi nechce a za to se omlouvám.Připomínám kontrolu affs.Končí asi za tři dny ale netoužím po tom,aby se zapsali všichni:D No takže já jdu:) Moc se těším na fotky z Oscarů.Bude jich plno takže bye ;)

Perks' only for viewers over the age of 17?

26. února 2012 v 17:56 | Natalii Smiley |  ND-News
Americká asociace MPAA rozhodla, že připravovaný film, ve kterém můžeme vidět Ninu, "The Perks of Being a Wallflower", není vhodný pro dospívající diváky! A to proto, že byl film zařazen mezi filmové témata alkoholu, drog a některých sexuálních scén. Zodpovědný za film je Summit Entertainment, a tak se může rozloučit se všemi mladými fanoušky knihy, protože výroba byla uložena mezi R rating, což znamená, že diváci mladší než 17 let můžou vidět film v kině pouze v doprovodu dospělé osoby.

Je to velká škoda:(

Another School Dance

26. února 2012 v 17:48 | Natalii Smiley |  TVD-News
Producenti Vampire Diaries hledají komparzisty na natáčení školního plesu do The Vampire Diaries. Tyto scény by se měly natáčet 1 - 2 dny a podle času jde zřejmě o natáčení do epizody 3x20 - "Do Not Go Gentle".Pravděpodobně půjde o tématický ples ve stylu 70. let. V seriálu se již objevily dva tématické plesy, v 1. sérii to byly 50. léta a v 2. sérii 60. léta, takže se dá předpokládat, že dalším tématem tohoto dalšího plesu budou 70. léta.

Crimson Sky Convention

26. února 2012 v 16:13 | Natalii Smiley |  TVD-News
Svoji účast potvrdili Ian Somerhalder (Damon), Daniel Gillies (Elijah) a Paul Wesley (Stefan). Akce Crimson Sky Convention se bude konat ve Vídni (16 -17.června 2012). LÍSTKY SE SLEVOU MŮŽETE OBJEDNÁVAT JEN DOKONCE BŘEZNA! Program : živé panely s hvězdnými hosty, autogramiády, photoshooting, Meet & Greet (fanoušci si mohou neformálně promluvit s herci), charitativní akce s účastí hvězd, párty ve stylu 60.let Mystic Falls, tomboly a další překvapení! Váš program se bude hlavně odrážet od lístku, který si zakoupíte. Můžete si vybrat z těchto třech kategorií :

1.) Lidský vstup (sleva za rezervaci do 31.března 2012 = zlevněná cena 149 eur), standartní cena = 190 eur
Lidský lístek obsahuje :
-vstup
-přístup na všechny panely (místa 3. třídy)
-vstup na charitativní akci
-přístup do zóny zboží
-nárok na nákup až tří Meet & Greet - tombolových lístků (do vyčerpání zásob)
-Con-Pack(balíček)

2.) Upíří vstup (sleva za rezervaci do 31.března 2012 = zlevněná cena 249 eur), standartní cena = 290 eur
Upíří lístek obsahuje :
-vstup
-přístup na všechny panelům (místa 2. třídy)
-jednu autogramiádu (volný výběr)
-jeden photoshooting (volný výběr)
-volný vstup na paty v stylu 60.let a Meet & Greet tombolu
-vstup na charitativní akci
-přístup do zóny zboží
-nárok na nákup až tří Meet & Greet tombolových lístků (do vyčerpání zásob)
-Con-Pack(balíček)

3.) Hybridní vstup (sleva za rezervaci do 31.března 2012 = zlevněná cena 399 eur) standartní cena = 450 eur
Hybrid lístek obsahuje :
-vstup
-přístup ke všem panelům (místa 1. třídy)
-autogramiáda (min. 3 herci)
-photoshooting (min. 3 herci)
-volný vstup na party v stylu do 60.let a Meet & Greet tombolu
-vstup na charitativní akci
-přístup do zóny zboží
-nárok na nákup až tří Meet & Greet tombolových lístků (do vyčerpání zásob )
-Con-Pack (balíček)

Lístek lze dokoupit : party ve stylu 60.let = 49 eur, Meet & Greet slosovací lístek = 24 eur
Pro více informací a objednání lístků : http://www.crimsonsky.at/​en/info-prices/
Za info děkuju této stránce na facebooku. :)

Please help me with tumbrl.com

25. února 2012 v 21:52 | Natalii Smiley |  Important
animations by Natalii Smiley © 2012
Hello :) Zase se na vás obracím s prosbou.Jedná se o rozvoj blogu i na jiných webech než jenom tady.Dneska jsem si založila tumblr s cílem gifcentra a upravených fotek.Jenže jsem zjistila,že to není moc lehké.Jo,nějaký ten vzhled jsem zvládla nastavit ale zbytek mi pokulhává.Proto vás prosím,jestli máte s tímto servrem nějaké zkušenosti tak mi prosím pomozte.Jsem ochotná vám dát i facebook ale kdyžtak mi napište na email crazy-my-worls@seznam.cz.Budu vám fakt moc vděčná :)
Zítra asi zase pojdeme nějak lyžovat takže tady zase nebudu.Pak se ještě musím učit básničku na recitační soutěž a učit se do školy.Snad mě pochopíte ale jsem na sebe naštvaná,že jsem si všechno učení nechala až na poslední den :( Promiňte!
EDIT 14:38
Už jsem přijela z hor.Bylo to super :) Bohužel teď musím zasednout k učení jak už jsem psala.Jsem v mnoha soutěžích takže bych vás chtěla poprosit o hlásky :) Předem moooc děkuju ;)
SONC-Kristen Stewart
SONC-Kristen Stewart
SONC-Nina Dobrev
SONDíl TVD-Natalii Smiley (1x10)
SONPár-Elena a Stefan

Nina Arriving at LAX - 34.3.2012

25. února 2012 v 19:32 | Natalii Smiley |  Gallery Updates
Nina byla včera spatřena na letišti v LA.Opět jí to strašně moc slušelo.Vždycky mě překvapí kombinací doplňků které bych si třeba já nikdy takhle nevzala:D Každopádně tady mám pro vás ještě jednu zprávu.Ian,který byl na letišti taky spatřen umístil na twitter zprávu,že půjde na letošní předávání Ocsarů.Myslím,že ho doprovodí Nina a že budou vypadat úžasně jako vždy.Moc se na fotky těším :)

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
Nina Dobrev >> Candids >> 2012 >> Nina Arriving at LAX [20x]

Kristen Balenciaga's Newest Spokeswoman!

25. února 2012 v 17:14 | Natalii Smiley |  KS-News
Kristen Stewart je jmenována novou tváří nejnovějšího parfému značky Balenciaga, uvedl Women's Wear Daily

21-letá hvězda filmu Twilight bude tváří nové vůně - která vyjde na podzim!
"Kristen ztělesňuje tuto moderní novou vůni od Balenciagi svou jedinečnou citlivostí a inteligencí." řekl o Kristen kreativní ředitel Nicolas Ghesquiere.
"Balenciaga ke mě vždycky pasovala", řekla Kristen časopisu. "I když jsem poprvé začala uvažovat o módě a i když jsem tuto značku nosila jen zřídka, vždy jsem Balenciagu uznávala a milovala."
"Je to jako uzavřený kruh, když se do toho zapojíte a mluvíte o tom, je to čím dál tím víc vzrušující," pokračovala Kristen. "Značka je prostě super. Přesně tak to je. Cítím se k tomu přitahovaná. Vyvolává se to hned na několika úrovních. Není to strach a ani to není nepřirozené. Zasáhne velmi dobrou balanci, a to vždy. Je vždy vynikající."

Upřímně...Jsem z toho nadšená!Sice je to už starší zpráva ale jsem jí ohromená :)

Kristen Stewart Goes on a shopping spree at the Balenciaga clothing store

25. února 2012 v 17:03 | Natalii Smiley |  Gallery Updates
» Source: justa.blog.cz
Kristen se ve čtvrtek ukázala,jak nakupuje v nákupním domu Balenciaga se svou tiskovou mluvčí.Myslím,že si to obě užili :) Kristen to moc slušelo ale ty vlasy mi nepříjdou moc pěkné :/:D

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
Kristen Stewart >> Candids >> 2012 >> Goes on a shopping spree at the Balenciaga clothing store [14x]
Diary #8

24. února 2012 v 20:36 | Natalii Smiley |  Diary
Hello my darlings♥!
Určitě jste všichni šťastní že vám začíná víkend a že si odpočinete.Po mě je to jsou další dva dny volna :) Celí jarní prázdniny jsou v čudu :( Ještě dva dny a bye volno,odpočinek atd.Bude mi to chybět :) A komu ne? Všichni budou mít jarňačky až příští týden a já už budu ve škole.Skoro každý den píšu deníček ale něják mi to nevadí a celkem mě to i baví :) Většinou ho píšu,když vám potřebuji něco říct a dneska tomu není jinak.Včera jsem vám říkala,že bych dneska měla jet někam lyžovat ale nakonec nic.Takže jedeme zítra už v osm.Takže tady zase tak do čtyř,dvou odpoledne nebudu.Přednastavila jsem všechny soundtracky z třetí série upířích deníků.Nic moc jiného se mi už ani nechce přednastavovat.Ani už se mi nechce ani obíhat takže snad mi to mí milované affíci prominou :) Dneska jsem vstala až o půl dvanácté což je můj osobní rekord.Ani po silvestru jsem nespala tak dlouho :D Takže mám celej den zkrácený ale i tak jsem unavená :) Už ani nevím co bych vám napsala.Takže se tu mějte a užijte si víkend :)

Spolier about Delena in more epizodes

24. února 2012 v 19:47 | Natalii Smiley |  TVD-Spoliers
Scénáristi TVD jsou tak krutí! Začínám mít pocit, že celý tento polibek Eleny a Damona byl jen začátek konce jejich vztahu. Jakékoliv zprávy o oblíbené dvojici diváků?
Nebojte se, fanoušci Damona a Eleny! Zatímco u Damona a Eleny se zdá, že jsou od sebe vzdálení více než kdy jindy, naši zdroje nám říkají, že jejich váhavý vztah nebude trvat věčně - jejich komplexní dynamika se bude "zahřívat znovu" v této sezóně. Zda se toto uskutěční pro fanoušky Deleny, budete rádi, a Stelena fanoušci (Stefan a Elena) projdou v pěti etapách, aby to akceptovali. Bude to lepší, lidi.

Three new photo with Kristen of photoshoot four GQ 2011

24. února 2012 v 18:24 | Natalii Smiley |  Gallery Updates
» Source: justa.blog.cz
Na internetu se objevili tři nové fotky z photoshootu pro GQ z loňského roku.Kristen Na nich vopadá krásně :)

imagebam.com imagebam.com imagebam.com
Kristen Stewart >> 2011 >> Photoshoots >> GQ Magazine [13+3x]

Names of more episode in third season

24. února 2012 v 17:10 | Natalii Smiley |  TVD-News
Objevili se jména k budoucím epizodám TVD.Upřímně se už nemůžu dočkat :) Když se nad tím tak zamyslím,tak už máme skoro za sebou třetí sérii a nezbývá nám nic jiného,než se modlit,že bude další :) Já bych totálně nemohla,kdyby už TVD nebylo :(

3x16 - "1912" (1912) - 15.března
3x17 - "Break On Through" (Lámat se přes) - 22.března
3x18 - "The Murder of One" (Vražda jednoho) - 29.března
3x19 - "Heart of Darkness" (Srdce temnoty) - 5.dubna
3x20 - "Do Not Go Gentle" (Nejdou jemný) - 12.dubna


Gallery Updates 5#

24. února 2012 v 15:34 | Natalii Smiley |  Gallery Updates
Dneska jsem v galerii upravila rozcestník s TVD.Jako první jsem doplnila 3.sérii protože je aktuální a nejčastěji se upravuje takže jsem doplnila postery,promo fotky a stillsky.Do stills jsem přidala i nové fotky k epizodě ''1912'' .Jsou tam fakt moc pěkné fotky.Je fakt velká škoda,že je tam pauza ale alespoň se máme na co těšit ;)

The Vampire Diaries >> 3.season >> Epizodes Stills

The Vampire Diaries >> 3.season >> Promo photoshoots

The Vampire Diaries >> 3.season >> Posters [18x]

The Vampire Diaries: 3x16 "1912" - Synopsis

24. února 2012 v 12:41 | Natalii Smiley
ZÁHADNÉ VRAŽDY SE PROHLUBUJÍ - Nynější vraždy v Mystic Falls připomínají Damonovi (Ian Somerhalder) podobné kriminální hýření, které se dělo už před staletími. Ve flashbackcích z roku 1912, Damon vzpomíná krásnou upírku Sage (hostující hvězda Cassidy Freeman), která mu ukázala úplně nový způsob k exestenci. Šefirka Forbesová (Marguerite MacIntyre) varuje Damona, aby se nepletl do jejího vyšetřování, ale Damon je přesvědčený, že jde po špatném podezřelém. Elena (Nina Dobrev) a Matt (Zach Roerig) se uchylují k vloupání kvůli hledání důkazů, aby dokázali, že doktorka Fellová (hostující hvězda Torrey Devitto) je vražedkyně. Z důvodů známých pouze pro ni, se Rebekah (hostující hvězda Claire Holt) začíná zajímat o objevení jednoho nejstarších městských mezníků. Nakonec, Elena nachází nové porozumnění cesty, po které se její život vydal a Damon přichází s emotivním přináním ke Stefanovi (Paul Wesley).