Duben 2012

Bye my blog...

14. dubna 2012 v 19:14 | Natalii |  Diary
Název mluví za vše!
Už mam nový blog,spolu adminku a začínám nový začátek:D To horší ovšem je,že se musím rozloučit s tímto blogem.Vydržel mi nejdéle ze všech blogů,co jsem kdy měla a návštěvnost je dokonalá ale už mě to tu nebaví jak jsem psala v předchozím článku.Ovšem nemůžu žít bez mích milovaných celebrit.Takže tak...Konec konců...Až tak moc se toho nezmění:// Akorát prostě budu mít jiný blog;)

Blog vám sem oficiálně nezveřejním ale napíšu jej těm affliates,které mám nadevšechno ráda a které si chci vzít s sebou:)

Wardrobe ruším ale ně tak úplně;) Budu vám dělat designy dál ale už to nebude oficiální.Ale vijde to nastejno:D

Takže co ještě dodat...Sbohem můj blázniví světe:):* Měla jsem tě nadevšechno ráda a nikdy to bu nemyl a nebude jinak!:)

Nový blog se spoluadminkou?

14. dubna 2012 v 13:30 | Natalii |  Important
Ahoj:)
Kdo si včera četl můj deník,tak ví,že přemýšlím o novém blogu.Táto myšlenka se mi strašně zhnusila ale teď mě napadlo,že bych na to nemusla být sama:) Blog by byl zase o Nina Dobrev,Kristen Stewart,The Vampire Diaries a Twilight Sáze.

Ptáte se,proč i chci založit nový blog? Protože mě to tu už nebaví! Nebaví mě ten název ''crazy-my-world'' a hlavně obsah a tak...Ovšem všechny čtyři již zmíněné věci muluju a nedokážu bez nich žít a baví mě přidávat novinky a tak...

Proto se ptám,jestli by byl někdo tak ochotný a pomohl mi;) Byla bych ráda,kdyby jsme se už znali.Není to podmínka ale bylo by to dobré;) Rozhodně po vás budu chtít nějaký kontakt třeba na FB nebo na ICQ;) Pokud bude mít někdo zájem,tak mi prosím napište do komentářů a já se ozvu:) Jenom bych byla ráda,kdyby spoluadminka uměla s grafikou a nebyla úplný bažant v blogování.D

Affs bych si některé vzala s sebou pokud by chtěli;) Jinak neříkám že C-M-W končí!:D Určitě hned teď ne!:DD

Nina's Twitter #7

14. dubna 2012 v 12:18 | Natalii |  ND-News
Zdravím:) Mám tu pár zpráv z twittru Niny.Jsou celkem zajímavé a jsou k nim pěkné fotky:)
"Sbohej ráji... Bude se mi po tobě stýskat! pic.twitter.com/x8tGR4KI"
"Za chvíli budu naposledy vidět tyto značky.. pic.twitter.com/t52S9xwc"
"Hej děcka, potřebuji vaší stylovou pomoc! Které @armaniexchange ColoPop hodinky bych měla nosit na Coachella #neon_carnival? pic.twitter.com/ulLYD28Q"

P.O.T.D~14.4.2012

14. dubna 2012 v 11:27 | Natalii |  Photo Of The Day
Tumblr_m2ezlekfre1qbnvlgo1_500_largeDiary #20

13. dubna 2012 v 20:53 | Natalii |  Diary
Hello my Darlings:) Hned na začátku se vám chci moc omluvit! Proč? V poslední době na blog totálně kašlu.Nemám vůbec chuť něco přidávat natož obíhat spřátelené blogy.Jako sory lidi ale mě se prostě nechce...Furt mám co na blogu zdokonalovat ale nějak na to kašlu.Strašně mě to štve ale...Dneska jsem přemýšlela,že bych si založila nový blog.Byl by o tom samém akorát už by to nebyl crazy-my-world.Ale je to škoda protože tento blog bude mít 8.května rok a bylo by mi to celkem dost líto ale co už...Ten druhý by byl taky takový;) Ale když teď tak nad tím přemýšlím,že bych musela dělat novou galerii a tak tak se mi to zhnusí:D Takže zatím můžete být v klidu:) Ale asi to přijde...Dám vám vědět to se nebojte:D

Dneska ve škole to bylo celkem v klidu:) No...teda až na dvouhodinovku v tělocviku.Byli jsem venku.Bylo krásně a teplo ale běhat v tom vedru se jako fakt dalo no:DD Běhali jsme tři kolečka a už po druhým kole mi totálně odpadávaly moje zlaté nožičky:D Taky si myslím,že jsem to s tím sluníčkem přehnala:// Když jsem přijela ze školy,šla jsem ještě ven se psem abych procvičila nějaké povely na zítřejší cvičák a to byla poslední kapka...Od té doby mě strašně bolí hlava ale snad to do zítřka přejde:) Jinak bych zhebla:DD

V úterý jsem si koupila dvě nové knížky a to Stefanovi deníky - Zrození a Krásní mrtví - Summer která vyšla 5.dubna.Už jsem na osmé kapitole u Stefanových deníků a je to super kniha:) Totálně mě to baví a určitě můžu doporučit;) To by bylo asi vše...Myslím,že je to nejdelší zápis do deníku za poslední dobu:D Tak se tu mějte:*
Bella-swan-kristen-stewart-normal-favim.com-369113_large

Spoiler About Tyler And Caroline

13. dubna 2012 v 19:42 | Natalii |  TVD-Spoliers
Tyler a Caroline se konečně po dlouhé době setkají (v následující epizodě 3x19) a proto máme pro fanoušky Forwood velmi dobré zprávy. Vypadá to tak, že Damon a Elena nebudou jediným párem, který v této epizodě bude mít "pořádně žhavou scénu". Do Mystic Falls se vrací Tyler a víme, že jeho návrat Caroline velmi potěší. Vlastně bude přímo šťastná. "Budou mít velmi žhavou scénu, kterou, podle mě, budou fanouškové milovat," prozradil zdroj. Ale co bude s Klausem? Jsme si jistí, že nebude příliš nadšený tím, co se děje mezi Caroline a Tylerem, ale nemůžeme říct, že jsme příliš překvapení. Candice v podstatě zmařila všechnu naději, že by mezi Klausem a Caroline mohlo být něco romantického, když jsme s ní minulý týden mluvili. "Myslím si, že diváci zapomínají na to, že je Klaus zlý. Caroline Klause jen využívá, aby se vzdal Tylera. Nenaletí mu na žádný z jeho triků."

Spoiler about Damon & Elena (3.19 Heart of Darkness) from HollywoodLife.com

12. dubna 2012 v 17:10 | Natalii |  TVD-Spoliers
Epizoda 3.19 Heart of Darkness bude velmi speciální a potěšující pro fanoušky Damona a Eleny. I když v posledních epizodách bylo Elenino srdce dramaticky hlavně v prospěch Stefana, fanoušci Deleny se nemusí bát!

Tajné zdroje exkluzivně potvrdily HollywoodLife.com, že Damon a Elena se spoločně ocitnou v "pořádně horké scéně" už v nasledující epizodě, která bude odvysílaná 19. dubna. A narozdíl od poslední epizody, nebude to sen ani halucinace! Toto střetnutí mezi Damonem a Elenou přinese víc napětí do vztahu mezi bratry Salvatorovými, což určite dáva smysl, jelikož výkonná producentka Julie Plec prozradila, že v milostném trojuhelníku dojde do konce této série k nějakému závěru.

Avatary: The Secret Circel

12. dubna 2012 v 15:46 | Natalii |  Avatary
.....
.....
Copy only with my sourec | Natalii Smiley

Zdravím:) Když je pauza v TVD,tak využívám čas zkouknutí jiných seriálů.Jeden z nich je The Secret Circle.Totálně jsem se do něho zamilovala♥ Mám ho strašně moc ráda.Takže mi to nedalo a udělala jsem dvanáct avatarů z promo fotek.Snad se budou líbit a že si je někdo vezme:)

Vampire Diaries - 3x21 - Synopsis

12. dubna 2012 v 14:57 | Natalii |  TVD - Synopsis - 3.season
Den bez upíra - Klaus pracuje na svém záměru opustit město spolu s Elenou, ale narazí na odpor od nového, překvapivého nepřítele. Bonnie vyzývá Abby, aby jí pomohla se složitým kouzlem. Když se věci vymknou kontrole, Elena je rozhodnuta ochránit Caroline, Damon a Stefan získají pomoc od Tylera, zatímco Bonnie a Jeremy se vystaví děsivému riziku, aby se ujistili, že její kouzlo funguje. Damon a Stefan mají překvapivě upřímný rozhovor o budoucnosti.

Vampire Diaries Decade Dance: Damon crashes Stefan and Elena's party

11. dubna 2012 v 21:32 | Natalii |  TVD-Spoliers
Ve Vampire Diaries se každoročně pořádá tématický ples a letos nás vysoce očekávaný Mystic Fallský večíver zavede do 20. let.

Po Elenině měnším výletu do Colorada s Damonem, který znamenal také nějaký vývoj, naléhá Caroline na Elenu aby pozvala Stefana na ples.

Obvykle bychom čekali, že spolu budou sdílet tanec Damon a Elena (je to tradice!), ale tentokrát není romantika na Damonově seznamu povinností, protože se snaží zachránit svého nejlepšího přítele. Ano, Alaricova situace se čím dál tím více zhoršuje a Damon s Meredith musí udělat pár nebezpečných opatření.

Ale nemějte strach - Damone neprošvihne ples úplně. Jak jste si mohli všimnout na fotkách (zde), Damon na večírek dorazí. I když na sobě nebude mít zrovna svoje taneční boty.

Tyler jde na ples odhodlaný získat si Carolininu náklonost. Caroline je ráda, že ho vidí, ale když se objeví Klaus, věci se zkomplikují.

Bonnie jde na ples s Jamiem a po řadě nečekaných okolností je příjemné vidět ji na plese šťastnou.
Naneštěstí to nepotrvá dlouho. Damonův příchod na ples přináší špatné zprávy pro Bonnie, Matta a Jeremyho, když je žádá o pomoc se zvrácením velice nebezpečného kouzla. Vzhledem k okolnostem to končí velmi špatně, s Elenou vzlykající na Stefanovém rameni.

Smrt na tématickém plese je také tradicí.

You must look at dobrevfans.blog.cz

11. dubna 2012 v 19:48 | Natalii |  Important

DOBREVFANS.BLOG.CZ

Moc vás prosím,podívejte se na tento naprosto bezchybný blog o Nina Dobrev! Patří jedné strašné fajn holčině ze Sloveska která si stěžuje,že jí nikdo na blog nechodí a chce ho zrušit což já nedovolím♥! Takže prosím klikněte na odkaz který je uveden výše.Rozhodně nebudete litovat;)

PopSugar cites 22 reasons why we love Kristen for his 22nd birthday

11. dubna 2012 v 19:33 | Natalii |  KS-News
Americká stránka PopSugar uveřejnila 22 důvodů - je to symbolické, protože Kristen právě před včerejškem oslavila 22.narozeniny - proč milujeme Kristen. Z toho vyplývá, že tento článek bude věnovaný hlavně jejím fanouškům :)

1. Je skromná
2. Pracuje na více rozpočtových filmech...
3. ...i na těch nezávislých
4. Vypadá sexy, ale zároveň přirozeně
5. Klidně může pozovat na červeném koberci v basketballovém drese
6. Je Bella Swanová
7. Miluje svou rodinu
8. Chce zůstat mimo zář reflektorů
9. Zastupuju ženy, jež jsou týrány
10. Miluje Twilight stejně tak moc, jako fanoušci
11. Ve scénách s jejími filmovými partnery jde cítit silná chemie
12. Neprezentuje se jako celebrita
13. Umí zpívat
14. Chodí s Robertem Pattinsonem
15. Je spolehlivá

Gallery Updates #10

11. dubna 2012 v 18:11 | Natalii |  Gallery Updates
Včera a dneska se objevilo celkem dost fotek a všechny jsou naprosto bezchybné! Teda alespoň podle mě;) Objevili se nové promo fotky k třetí sérii.Jsou strašně krásné a dost silně přemýšlím,že bych s nimi udělala free design ale tak to se uvidí;D Pak se objevili stills k dílu 3x22♥ Na tu epizodu se neskutečně těším a musím říct,že mu udělalo strašnou radost že na fotkách je Eelena se Stefanem♥ Jsou tam strašně krásní:) Fakt moc! A na konec jeden nový poster který je úplně luxusní;) Tak se pokochejte:) Jinak nevím,jestli tady budu protože mám celkem dost učení a vcelku nezvládám:/ Uvidím...
The Vampire Diaries >> 3.season >> Promo photoshoot #4 [2x]
The Vampire Diaries >> 3.season >> Sills >> 3x20 Do Not Go Gentel [8x]
The Vampire Diaries >> 3.season >> Posters [18+1x]

5 Reasons Why Elena Should Choose Stefan

10. dubna 2012 v 18:26 | Natalii |  TVD-Spoliers
Elena se ve svém životě musela vypořádat už s mnoha úmrtími, ale i přesto to má jeden klad - získala dva úžasné, chytré a všestranně zasněné bratry, kteří doslova bojují o její náklonnost. Ačkoliv se zdálo, že ona se Stefanem jsou na dobré cestě k tomu, aby "žili šťastně až do smrti" po celou dobu prvních dvou sérií, tak ve třetí sérii se podařilo prorazit i Damonovi. Server Wetpaint sepsal 5 důvodů, proč by měla potlačit vznikající city k Damonovi a vrátit se ke své staré osvědčené lásce.

1. Stefan je jí naprosto oddaný
Stefan moc dobře věděl, že jeho vztah s Elenou nebude schopný přestát jeho rozparovačské řádění s Klausem, ale i tak se rozhodl zachránit Damonovi život. Bylo to pro něj bolestivé stejně jako pro ni a ona musí vědět, že se rozhodl správně. Máme dojem, že kdyby ona byla v jeho situaci, také by se nejspíš rozhodla stejně. Oba si zasluhují naši úctu.

2. Stefan a Elena mají společnou historii
Když se vrátíme ke dnům, kdy ještě Elena se Stefanem zářili jako pár na střední škole, tak skoro vždy Stefan bojoval tím nejlepší způsobem, jak ji ochránit. Byli absolutně pohlceni láskou jeden k druhému. Proč by to nechtěla získat zpět, že?

Spoilers About Episode 3x22

10. dubna 2012 v 18:23 | Natalii |  TVD-Spoliers
- Potřetí se zde objeví najednou všechny hlavní postavy (stejně jako v The Birthday a Our Town).
- V epizodě se odehrává tanec ala 20. léta a téma školního tance ovlivní Rebekah, která "unese" taneční komisi. To povede k dívčí bitce mezi ní a Caroline, která nejdříve plánovala tanec ze 70. let.
- Epizoda bude velmi rozhodují pro Elenu a Damona.
- Carolinin vztah s Tylerem bude podroben testu.
- Elena a Damon a Klaus s Caroline si v epizodě spolu zatančí.
- Jeremy se v této epizodě vrátí zpět do Mystic Falls.
- Julie Plec plakala během smutné scény se Stefanem.
- Tanec bude pozadí k vraždě, prohlásil Paul Wesley.
- Klaus si s Caroline zatančí tanec ze 70. let, který chtěla.
- Julie Plec na Twitteru potvrdila, že v epizodě nebudou žádné deštivé scény.
- Zatímco spolu někdo bude tančit charleston, sblíží se. Jistý pár se k sobě na tanečním parketě bude tisknout a budou to špatné zprávy pro Delena fanoušky.
- V epizodě se objeví píseň od skupiny The Fray.
- Odehraje se zde i vzájemná Bonnie+Damon interakce.
- Bonnie na tanec (rande) pozve Jamieho.

Julie Plec: "No Delena Kiss In The Rain"

10. dubna 2012 v 18:20 | Natalii |  TVD-Spoliers
Mnoho fanoušků si myslí, že další polibek mezi Damonem a Elenou bude v dešti, ale výkonná producentka Julie Plec odmítla tuto domněnku. Argumentovala to tím, že naposledy se natáčení setkalo s potížemi v souvislosti s použitím umělého deště - vztahuje se to na epizodu 1x17 "Let The Right One In".
Julie Plec: Vážení příznivci polibku v dešti, celé natáčení se od tohoto téměř odvrací, neboť jsme stále traumatizovaní událostmi z poslední deštové scény "Let The Right One In".

Spoiler About Season Finale

10. dubna 2012 v 18:18 | Natalii |  TVD-Spoliers
"Jedna z věcí, které chceme prozkoumat ve finále je čas, během kterého byl Elenin život jednodušší," říká výkonná producentka Julie Plec. "Měla rodiče a neměla v životě žádné upíry."

Spolu se šťastnými rodinnými scénami, ve kterých uvidíme i tetu Jennu, epizoda zahrnuje i nehodu, ve které rodinné auto spadlo z mostu, co zabilo pana a paní Gilbertovy, které hrají James MacDonald a Erin Beute. No, pamatujte si, "Elena s nimi také téměř zemřela, ale Stefan ji zachránil," říká Julie.

"Je to něco, o čem doufám, že nikdy nebudu muset zažít v reálném životě - snažit se přežít pod vodou, zatímco se snažím zachránit i ostatní," říká Nina Dobrev. "Bylo to dost intenzivní a trochu děsivé. Jsem zvyklá být pod vodou, ale s nádrží vzduchu, ale to jak jsem musela hrát bez nádrže bylo něco úplně jiného. Byli jsme ve vodě dva dny, 8 hodin každý den. Když jsme scénu dokončili, byla jsem vyčerpaná a spala jsem jako malé dítě."

Spolier about Tayler

10. dubna 2012 v 18:14 | Natalii |  TVD-Spoliers
Pokud jste v poslední době, stejně jako my, trpěli závažnými symptomy z nepřítomnosti Lockwooda, máte štěstí. Tyler je pryč už od ledna, ale tato do nebe volající nespravedlnost bude napravena v další epizodě (19. dubna) - a podle toho, co se říká, našeho oblíbeného hybrida Tylera čeká v posledních dvou epizodách 3. série velmi silný příběh, který bude pokračovat ve 4. sérii. Samozřejmě, pokud to do té doby přežije.

Co vám vyjde?:D

10. dubna 2012 v 16:50 | Natalii |  TVD-News
Ve skupině o TVD na FaceBooku byl tento obrázek.Poskládejte si to,a prosím aby jste mi napsali do komentářů,co vám vyšlo:D Mě ''Pobozkala som Taylera pretože mi to Kol povedal:DD''

Je to totálně luxusní:DD

Animace: Delena in rain

10. dubna 2012 v 16:26 | Natalii |  Animace
animations by Natalii Smiley © 2012
Tak se nudím no:'D Ale co už:) Třeba to fanoušci Deleiny ocení;) Asi bude takových animací více:) Líbí se vám?

Diary #19

9. dubna 2012 v 18:17 | Natalii |  Diary
Hello my sweet heards:*
Tak jak jste si užili prázdniny? A dnešek? Já musím říct,že prázdniny byli celkem vydařené:) No hlavně jsem nemusela do školy:D Válela jsem si šunky a vůbec mi to nevadilo;) Během toho válení jsem se rozešla se svím klukem ale vzal to líp,než jsem myslela.Jsme kámoši a tak to bude i když se říká,že z lásky nikdy nebude přátelství.Vždycky to bude něco víc ale já teď chci mít od chlapů klid! Alespoň ... no dlouho:D Budu si užívat života jak to jen půjde;) Naši se furt hádají a já říkám mamce,když je s ním už 15 let a z toho jim pět neklape tak proč se s ním nerozejde! Mě je to už jedno! Podle mě je otec kretén a to si už u mě nezmění! Ani vám radši nebudu říkat,jak se choval dneska na Velikonoce...Fakt jako...Hrůza:D! Na takového chlapa nesmím natrefit:'D Ale už dost o mě teda o naší rodině;) Musím se pochlubit! Podařilo se mi stáhnout všechny jednotlivé soundtracky ze všech sérii z TVD♥ Jsem z toho strašně happy:D Taky jsem začala makat na tumbrlu tak se jukněte:) A zítra škola...Radši nebudu komentovat:D Ale jdeme jenom čtyři dny do školy a pak zase víkend:) Tááákže to je asi vše:D Jinak se omlouvám všem affs že tak často neobíhám ale když jsem na blogu,tak jsem ráda,že přidám nějakej článek:D Takže bye:*

Visitors 2.4. 2012 ~ 8.4. 2012

9. dubna 2012 v 18:11 | Natalii |  Visitors

Pondeli: 107
Utery: 111
Streda: 93
Ctvrtek: 150
Patek: 161
Sobota: 139
Nedele: 135

Celkem: 896
Strašně moc děkuji:) Jset úžasní! Kromě středy tu bylo přes sto lidí<3 Strašně moc děkuju:*