KS-Interviews

Kristen Stewart: Co to vlastně znamená být sexy?!

29. prosince 2011 v 13:00 | Natalii Smiley*
Stydlivá herečka z upírské série Stmívání se docela rozjela a prozradila nám, jak by si představovala svou svatbu. Taky nám řekla něco o své velké lásce, a dokonce se nám podařilo naštvat ji tím, že ji svět považuje za sexsymbol...

BG!: Co říkáš na to, že tě lidé považují za jednu z nejvíce sexy holek na světě?
Kristen:
To nechápu! Ze všech stran slyším, že jsem sexy. Já se tak ale vůbec nevidím ani necítím. Co to slovo vlastně znamená? Nemám ráda, když se mě někdo snaží strčit do takovýho šuplíku a začíná mi jít pomalu na nervy, že se o takovém tématu musím vůbec bavit! Změňme téma, OK?

BG!: Tak promiň! (smích) Ale Robert si o tobě určitě myslí, že jsi sexy, ne?
Kristen:
To je ale něco úplně jinýho. A navíc, to on je pro mě přece taky. Mimochodem nejen pro mě, jak to tak pozoruju dnes a denně! (smích)

Kristen Stewart zná recept na ideální vztah!

10. prosince 2011 v 16:00 | Natalii Smiley*
Tento článek je starší ale tak to snad neva;)

Mezi focením pro magazín Glamour si filmová Bella našla pár chvil, aby odpověděla na otázky nejen ohledně jejího vztahu.


Jaký je tvůj recept na perfektní vztah?
"Hmmm... moje rada pro vybudování ideálního vztahu zní, buď čestná a buď vždycky sama sebou. Nepodceňuj se, neřeš blbosti a hlavně si dej pozor na to, aby ses neusadila. To je to nejhorší, co se může stát. Zavolám kámošce, jestli půjde ven a ona mi řekne, ne mám teď kluka a budeme se spolu koukat na televizi. Kde je ta bláznivá holka, se kterou jsem dokázala blbnout celé odpoledne? Co se s ní stalo? Taková já nikdy nebudu."
Co tě vážně baví?
"Bude to znít asi divně, ale spolu s Taylorem Lautnerem jsme ti největší fanoušci Twilight. Jsme schopní si ty filmy pouštět pořád dokola a výborně se u toho bavíme. Samozřejmě je u toho někdy i Rob a také se mu to líbí, ale není to takové. Mezi mnou a Taylorem proudí při sledování těchhle filmů velmi zvláštní energie."

Edward umí ve Twilight číst myšlenky. Komu bys chtěla umět číst myšlenky ty?
"Jediný, komu bych chtěla umět číst myšlenky, je můj kocour, protože jedině u něj by mi to mohlo něco přinést. Všem zvířatům bych chtěla vidět do hlavy, určitě by mi měli co říct. Jsem prostě blázen."
 
 

Reklama
Reklama