TVD - Synopsis - 2.season

The Vampire Diaries - 2x04 Promo

5. dubna 2012 v 8:40 | Natalii

Vampire Diaries - 2x22 - Synopsis

4. dubna 2012 v 21:25 | Natalii
POUTO MEZI BRATRY - Mystic Falls na náměstí promítá "Gone with The Wind", a Damonovy vzpomínky na Katherine v roce 1864 se mísí s realitou skutečné Eleny. Stefan zaplatí vysokou cenu po tom, co se snažil předejít tragédii, a šerifka Forbesová udělá nebezpečnou chybu, zatímco se snaží všechny chránit. Mnoho životů visí na vlásku v důsledku rituálu obětování, který se odehrává k strašnému závěru.

Vampire Diaries - 2x21 - Synopsis

4. dubna 2012 v 21:24 | Natalii
OBĚTNÍ RITUÁL ZAČÍNÁ - S příchodem úplňku, se Elena pokouší připravit na vše , co pro ni Klaus přpravil, a Tyler čelí své druhé proměně. Nebezpečné události se rychle vymknou kontrole, navzdory nečenanému statečnému chování. Damon odhalí pravdu Stefanovi o strašném vývoji, kterému teď čelí.

Vampire Diaries - 2x20 - Synopsis

4. dubna 2012 v 21:23 | Natalii
NIKDY JE HODNĚ DLOUHÁ DOBA - Damon je ochotný učinit extrémní opatření, aby zabránil Klausovi ublížit Eleně. Jeho jednání poštve Damona a Stefana proti sobě, a napětí, které mezi nimi začíná růst kvůli rozdílným názorům na to, jak ochránit Elenu od konfliktu. Tyler dostane přesvědčivý telefon a vrátí se do Mystic Falls. S úplňkem , který označuje přibližující se rituíál, Stefan a Elena spolu stráví romantický den, se strachem, že může být jejich poslední.

Vampire Diaries - 2x19 - Synopsis

4. dubna 2012 v 21:22 | Natalii
KLAUS JE ODHALEN - Damon a Stefan zuří, když zjistí, že Elena odešla, navzdory jejich přáním a uskutečnila nové spojenectví, ve snaze vyřídit Klause. Damon a Stefan se neumí dohodnout, jak nejlépe ochránit Elenu. Mezitím, Stefan má plné ruce práce s ochranou zmatené a vyděšené Jenny. Flashbacky do roku 1491 odhalí Katherinino setkání s Elijahem a Klausem, a původ kletby měsíčního kamene. Elena objeví pár překvapujících informací o Klausových záměrech.

Vampire Diaries - 2x18 - Synopsis

4. dubna 2012 v 21:21 | Natalii
TANEC S NEBEZPEČÍM - Střední škola se připravuje na ples s tématem 1960 a začíná dostávat alamŕmující zprávy Klause přes neobvyklé zdroje. Bonnie se snaží přesvědčit Jeremyho, že je dostatečně silná na to, aby pomohla Elens, ale Jeremy, přesvědčený, jde ke Stefanovi pro radu. Caroline přesvědčí Matta, aby ji vzal s sebou na ples. Damon a Alaric se pokouší tančit jako doprovod, očekávající, že se Klaus ukáže, ale Klaus hraje komplikovanou hru, která je nechává hádat. Nakonec, Damon přijde s novým plánek, který všechny předvapí a rozruší.

Vampire Diaries - 2x17 - Synopsis

4. dubna 2012 v 21:21 | Natalii
SCHOVÁNO PŘÍMO NA OČÍCH - Elena a Alaric jsou rozrušeni z toho, jak John po Isobelině neočekávaném příjezdu ničí Jennu. Damon, Jeremy, a Bonnie hledají kouzlo, které potřebují k využití síly Bonniiných předků. Caroline, se zlomeným srdcem, neví, jak se vypořádat se situací s Mattem. Damon a Stefan zjistí, že mají novou tajnou zbraň.

Vampire Diaries - 2x16 - Synopsis

4. dubna 2012 v 21:20 | Natalii
NOC PŘIZNÁNÍ - Přestože jsou Elena, Damon, a Stefan unavení z Katherininých neustálých myšlenkových her, uvědomí si, že Katherinino vědění o historii Mystic Falls jim pomůže přežít. Caroline najde nový způsob, jak upoutat Mattovu pozornost po tom, co se cítí frustrován z jejich vztahu. Alaric odhalí šokující informace o Jenně, a Katherine se podobným způsobem vyzpovídá Damonovi. Stefan a Bonnie se snaží přesvědčit Jonase a Luku, že by měli spolupracovat, ale Jonasův nedostatek důvěry vede k násilné a prudké konfrontaci.

Vampire Diaries - 2x15 - Synopsis

4. dubna 2012 v 21:19 | Natalii
STEFAN VYPRÁVÍ ELENĚ O SVÝCH NEJTEMNĚJŠÍCH DNECH - Stefan řekne Eleně o temných časech jeho minulosti a o nečekané osobě, která pro něj vše změnila. Jonas dostane z Luky pravdu a ujasní si své pocity k Bonnie a Jeremymu. Damon připraví večeři s Alarickem, Jennou, a Andie ve snaze chytit Elijaha nepřipraveného, ale informace na poslední chvíli naruší Damonův plán.

Vampire Diaries - 2x14 - Synopsis

4. dubna 2012 v 21:18 | Natalii
TAJEMSTVÍ A LŽI - Stefan a Elena plánují romantický víkend v Gilbertově domě u jezera, ale nezjistí, že je někdo následuje. Jenna se začíná bát, že Alaric k ní není úplně upřímný. Jules vysvětluje Tylerovi význam kletby slunce a měsíce, ale vynechá důležitý detail. Damon navštíví čajovou párty v Historical Society, aby měl šanci promluvit si s Elijahem, Elijah odmítne prozradit jakákoli tajemství. S pomocí Caroline a Jeremyho, Bonnie oklame Luka, který ji zdělí překvapivé informace. Tyler nabídne Mattovi přátelskou radu.

Vampire Diaries - 2x13 - Synopsis

4. dubna 2012 v 21:17 | Natalii
VYBÍRÁNÍ STRAN - Elena, Damon, a Jenna jsou překvapeni, když se Johnathan Gilbert vrátí Mystic Falls. Caroline řekne Stefanovi o své konverzaci s Tylerem, a Stefan se snaží pomoct zmatenému Tylerovi. Jeremy utěšuje Bonnie po její znepokojující konverzaci s Jonasem. Rozpoutá se násilná situace po tom, co si Jules vezme rukojmí.

Vampire Diaries - 2x12 - Synopsis

4. dubna 2012 v 21:16 | Natalii
BEZNADĚJ, ŠERO A OSOBNÍ RŮST - Elena má nový plán do budoucna, ale Stefan má své vlastní myšlenky na to, jak by se měla vyvíjet situace. Damon se snaží dostat pravdu z Jules a požádá Elenu, aby dávala pozor na Rose, ale věi rychle začnou být nebezpečné. Matt a Caroline se snaží být k sobě upřímní o svých positek jeden k druhému, a Caroline je překvapena, když vidí, jak Tyler reaguje na její velkorysost. Damon těžko schovává své pravé pocity, když situaci života a smrti ho ovlivní víc než čekal.

Vampire Diaries - 2x11 - Synopsis

4. dubna 2012 v 21:15 | Natalii
TYLER ČELÍ SVÉ PRVNÍ PROMĚNĚ - S blížícím se úplňkem, Caroline pomáhá Tylerovi připravit se na jeho nevyhnutelnou přeměnu. Stefan a Katherine hrají na sebe navzájem myšlenkové hry, a Damon a Alaric začnou podezřívat tajemnou návštěvnici Jules, která se objeví v Mystic Falls, hledající svého ztraceného ppřítele, Masona. Elena je frustrována ze snah Jeremyho a jeho přátel ji ochránit. Bonnie a Luca spolupracují na kouzle, přestože mají mezi sebou tajnosti. Nakonec, se Elijah nečekaně objeví a učiní nabídku, která změní vše.

Vampire Diaries - 2x10 - Synopsis

4. dubna 2012 v 21:14 | Natalii
JEREMY DĚLÁ NEBEZPEČNOU CHYBU - Elena přijde se svým plánem na vyřešení situacce a nabídne Rose lákavou motivaci na pomoc. Když Rose zjistí Eleniny pravé záměry, zavolá Damonovi na pomoc. Tyler ukáže Caroline sklep Lockwoodů, kde učiní hrozný objev. Jeremy a Bonnie se pokouší získat zpět od Katherine měsíční kámen, ale Stefan skončí v nebezpečí, když se věci vyvinou jinak, než plánoval. Bonnie a Luka se také sblíží.

Vampire Diaries - 2x09 - Synopsis

4. dubna 2012 v 21:12 | Natalii
KATHERININA MINULOST JE ODHALENA - Elena je v nebezpečí, když hledá informace o Katherinině minulosti. Ví, že Stefan by s jejím plánem nesouhlasil, Caroline musí Eleně přísahat, že bude mlčet. Mezitím Bonnie a Jeremy potkají nového studenta, Luka, s neobyčejnou rodinnou historií a Damon použije své nově nabyté sebevědomí na rozloštění záměru měsíčního kamene.

Vampire Diaries - 2x08 - Synopsis

4. dubna 2012 v 21:12 | Natalii
STARODÁVNÁ PŘÍTOMNOST V MYSTIC FALLS - Jeremy se spojí s Bonnie po tom, co vykoná složité kouzlo. Stefan a Damon přijdou Eleně na pomoc, a v průběhu se dozví něco o upírech, lidech a událostech ve vzdálené minullosti. Bratři také dojdou k novému porozumění. Mezitím se Caroline snaží ulehčit věci pro Tylera.

Vampire Diaries - 2x07 - Synopsis

4. dubna 2012 v 21:11 | Natalii
SMRT NA MAŠKARNÍM BÁLE - Damon a Stefan vymyslí nový plán na vypořádání se s Katherine na Lockwoodově maškarním bálu. Katherine pozve svou přítelkyni, Lucy, na bál. Bonnie, Alaric, a Jeremy se snaží pomoct Stefanovi a Damonovi s jejich plánem, ale Katherine má překvapení, které nikdo z nich nečekal. Večer nabere špatný směr, když si Tyler a Matt začnou střílet ze svých přátel.

Vampire Diaries - 2x06 - Synopsis

4. dubna 2012 v 21:11 | Natalii
KATHERINE SI VYBÍRÁ NOVOU OBĚŤ - Jeremy nabídne pomoc Alarickovi a Damonovi s Katherine, navzdory Eleninu přesvědčení o Jeremyho bezpečí. Caroline a její matka spolu vzácně tráví čas. Když Bonnie zjistí nové informace o Masonovi, rozhodne se o ně podělit se Stefanem, což vede k tomu, že se Damon rozhodne jednat na vlastní pěst.

Vampire Diaries - 2x05 - Synopsis

4. dubna 2012 v 21:10 | Natalii
MASONOVA MINULOST JE ODHALENA - Zatímco se Stefan a Damon hádají, jak zvládnout argue Lockwoodovy, Tyler zjistí víc o svém strýci Masonovi a o rodinné kletbě. Navzdory Eleniným přáním se Jeremy dostane blíž k záhadě Lockwoodů tím, že si vyrazí s Tylerem. Šerifka Forbesová dostane od Masona pár šokujících informací, které vedou k chaotické noci.

Vampire Diaries - 2x04 - Synopsis

4. dubna 2012 v 21:09 | Natalii
DAMON SI VYTVÁŘÍ NEBEZPEČNÉHO NEPŘÍTELE - Stefan učiní dramatické akce, když se snaží zjistit pravdu o tom, proč Katherine vrátila do Mystic Falls, a je ohromen, když mu Katherine odhalí pár nových informací o událostech roku 1864. Damon se snaží používat novou metodu řešení jeho problému s Masonem, ale jeho rozhodnutí má vážné následky. Tyler přesvědčí Masona, aby mu řekl pravdu o rodině Lockwoodů. Stefan a Elena jsou nervózní z limitovaných možností, když jim Katherine dá ultimátum.

Vampire Diaries - 2x03 - Synopsis

4. dubna 2012 v 21:08 | Natalii
STEFAN ČELÍ NOVÉMU NEBEZPEČÍ - Elena, Damon, a Alaric cestují do Duke University, aby prozkoumali Isobelin výzkum o tradicích a paranormálních jevech, a doufají, že najdou něakou stopu k tajemství obklopující Lockwoodovy. Vanessa, bývajá studentka Isobel, jim pomůže s hledáním a na konci zjistí víc než předpokládala. Stefan se setká s děsivým novým nebezpečím v lese, a Tyler učiní šokující objev o svém strýci Masonovi.

Vampire Diaries - 2x02 - Synopsis

4. dubna 2012 v 21:07 | Natalii
PEKELNÝ KARNEVAL - Caroline, která se cítí zmatená a zoufalá, se připoí ke svým přátelům na Mystic Falls Carnival po tom, co je propuštěna z nemocnice. Damon chce okamžitou akci, ale Stefan a Elena nabídnou Caroline svou podporu. Matt se snaží říct Caroline o svých pocitech k ní, navzdory tomu, že je zmatený z jejího chování. Damon začne podezřívat Masona Lockwooda a snaží se použít Tylerovu vznětlivost k tomu, aby zjistil Masonovo tajemství. Bonnie si vybije svůj vztek na Damonovi a začne se zlobit na všechny kolem.

Vampire Diaries - 2x01 - Synopsis

4. dubna 2012 v 18:57 | Natalii
KATHERINE SE VRÁTILA S POMSTOU - Elena se vrací domů a je zděšená, když se dozví, co se stalo Jeremymu a strýci Johnovi. Bonnie, Matt, a Damon čekají v nemocnici s šerifkou Forbesovou, která se bojí slyšet, jestli Caroline přežije autonehodu. Elena a Damon mají zmatenou konverzace o večerních událostech, a Damon zjistí, že se vrátila Katherine. On a Stefan se snaží zjistit, proč se Katherine vrátila a jestli je hrozbou pro Mystic Falls. Tylerův strýc, Mason, přijede, aby utěšil své rodinné příslušníky, kteří jsou stále ve smutku po starostově smrti.
 
 

Reklama
Reklama